Mamy prawie 500 poradników i rankingów oraz około 10 tyś. ocen produktów!

Logo strony Strefa Zakupowa
Rejestruj
Zmień czcionkę:

Nowości

Co pewien czas na rynku pojawiają się urządzenia, które coś wyróżnia. Tym czymś może być innowacyjne podejście do problemu, szczególnie niska cena w porównaniu do możliwości, albo obecność przydatnych i ułatwiających życie funkcji. W dziale tym będą publikowane artykuły opisujące tego typu nowości.

Odkurzacz automatyczny RoboJet Sensual

RoboJet Sensual

Nie tak dawno pisałem o odkurzaczu RoboJet Duel i ogólnie o możliwościach tego typu urządzeń. Dzisiaj chciałbym zaprezentować Wam kolejny odkurzacz firmy RoboJet – model Sensual. Jakie są jego możliwości, co potrafi? Tego dowiesz się w artykule poniżej.

Czytaj więcej...

StrongPhone Q7 LTE - smartfon od Evolveo

StrongPhone Q7 LTE

Evolveo wprowadził na rynek kolejny model smartfonu. StrongPhone Q7 LTE to jednak nie „zwykły pancerniak” o jakim myślicie. To pełnowartościowy smartfon z wydajnym procesorem, pojemną pamięcią, dobrym aparatem oraz Internetem LTE. Wszystko to zamknięte jest w trwałej oraz wodoszczelnej obudowie, która jednak nie przytłacza, bo całość wygląda bardzo subtelnie oraz estetycznie, ale po kolei.

Czytaj więcej...

RoboJet Duel - nowy odkurzacz automatyczny

RoboJet Duel

Kilka dni temu firma RoboJet wypuściła na rynek odświeżoną wersję swojego flagowego produktu – RoboJet Duel. Dlaczego o tym piszę? Cóż, odkurzacze automatyczne jeszcze trochę nieśmiało, ale systematycznie zyskują kolejnych zwolenników. Trudno jeszcze mówić o rewolucji, ale ta prędzej czy później nastąpi. Jest kwestią czasu, aż urządzenia te zaczną wypierać z naszych domów tradycyjne odkurzacze.

Czytaj więcej...

Omate Wherecom K3, czyli smartwatch dla dzieci

Smartwatch Omate K2

Smartwatche pojawiły się na rynku kilka lat temu. Początkowo traktowane je tylko jako niegroźną ciekawostkę, która nie zawojuje rynku. Szybko jednak okazało się, że smartwatche kupują nie tylko gadżeciarze, ale także osoby uprawiające sport (zwłaszcza biegacze), a także ci, którzy szukają alternatywy dla dużych i stosunkowo ciężkich smartfonów

Czytaj więcej...