Mamy prawie 500 poradników i rankingów oraz około 10 tyś. ocen produktów!

Logo strony Strefa Zakupowa
Rejestruj
Zmień czcionkę:

Urządzenia AGD

Sprzęt AGD jest obecny chyba w każdym domu pod postacią np. lodówki, pralki, bądź kuchenki mikrofalowej. Wbrew pozorom urządzenia tego typu nie są tak proste w budowie oraz obsłudze jakby się wydawało. Tutaj również mamy do czynienia różnego rodzaju nowinkami. Warto w takim razie śledzić chociaż w minimalnym stopniu to co dzieje się na rynku tego typu sprzętu.

12 urządzeń, które przydadzą Ci się w kuchni

Zdjęcie poglądowe kuchni

Kuchnia to dla wielu ulubione miejsce. Nie każdy jednak lubi gotować. Na szczęście producenci sprzętu AGD zadbali także o tych, którzy nie zostali obdarowani talentem kulinarnym. W poniższym artykule znajdziesz 12 urządzeń, które z pewnością przydadzą Ci się w kuchni. Niektóre z nich niekoniecznie związane są bezpośrednio z gotowaniem, jednak ułatwią, albo uatrakcyjnią Ci pobyt w kuchni.

Czytaj więcej...

Co zrobić, aby lodówka zużywała mniej prądu?

Mimo tego, że producenci lodówek z każdym modelem wprowadzają różne modyfikacje, które mają na celu obniżenie zużycia energii, to i tak lodówka jest tym urządzeniem, które pochłania największą część naszych wydatków za energię elektryczną. Szacuje się, że nawet 25 – 35% kosztów prądu w przeciętnym gospodarstwie domowym przypada właśnie na lodówkę.

Czytaj więcej...

Jak efektywnie wyczyścić piekarnik?

Komora piekarnika w środku

Czyszczenie piekarnika, to chyba jedna z najmniej lubianych czynności w kuchni. Tłuste plamy oraz zaschnięte resztki jedzenia potrafią spędzić sen z powiek niejednej pani domu. Problem jest tym większy, im dłużej odwlekamy zrobienie porządku w piekarniku.

Czytaj więcej...

Czym pokroić w kuchni, czyli 15 gadżetów

Warzywa i owoce w kuchni

Bez wątpienia nóż jest najczęściej wykorzystywanym narzędziem do krojenia w kuchni. Jednak istnieją produkty, które niekoniecznie łatwo kroją się przy użyciu noża. Są to zwłaszcza warzywa oraz owoce, które ze względu na swoją konsystencje, stopień twardości lub niewielkie rozmiary, nie mogą być pokrojone w tradycyjny sposób.

Czytaj więcej...

Czyszczenie żelazka, czyli co gdy się przypali?

Żelazko

Żelazka towarzyszyły ludziom od bardzo dawna. Pierwsze pojawiły się już VIII wieku w Chinach. Były to po prostu zwykłe rondle, które wypełniano rozgrzanym węglem. Z biegiem lat żelazka przechodziły ewolucję coraz bardziej upodabniając się do tych, które znamy obecnie. Pomimo różnic zawsze pojawiał się jeden i ten sam problem – konieczność czyszczenia i to nie tylko samej stopy, ale również zbiornika na wodę.

Czytaj więcej...