Mamy prawie 500 poradników i rankingów oraz około 10 tyś. ocen produktów!

Logo strony Strefa Zakupowa
Rejestruj
Zmień czcionkę:

Kontakt / redakcja / o nas

Nasz portal powstał w 2011 roku. Od początku jego celem było poszerzanie świadomości konsumenckiej. Dlatego skupiliśmy się przede wszystkim na tworzeniu rankingów oraz poradników.

Obecnie serwis tworzy kilka osób. Każda z nich ma inne zadanie do spełnienia. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, to napisz do nas na jeden z poniższych adresów lub skorzystaj z formularza kontaktowego (wiadomość trafi bezpośrednio do administratora strony).

  • JLIB_HTML_CLOAKING - ogólne sprawy związane z witryną, pomysły oraz sugestie co można zmienić
  • JLIB_HTML_CLOAKING - możesz tutaj zgłaszać różnego rodzaju błędy jakie pojawiły się na stronie
  • JLIB_HTML_CLOAKING - pisz na tematy związane z konkretnymi artykułami (rankingami oraz poradnikami). Twoją wiadomość prześlemy do autora danego wpisu

W sprawach ważnych możesz się z nami kontaktować pod numerem telefonu 795-074-931.

 
Imię i nazwisko* 
Email* 
Numer telefonu 
Wiadomość* 
 
 
    

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż wprowadzone przez Ciebie dane osobowe w powyższym formularzu kontaktowym (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu), a także dane zbierane przez nasz serwer (Twój adres IP oraz sygnaturka Twojej przeglądarki), jak i również potencjalne dane osobowe, które wprowadzisz w treści formularza będą wykorzystywane tylko w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i nie będą nikomu udostępniane. Szczegółowe informacje dostępne są w polityce prywatności.