Mamy prawie 500 poradników i rankingów oraz około 10 tyś. ocen produktów!

Logo strony Strefa Zakupowa
Rejestruj
Zmień czcionkę:

Telefony z Androidem 8.x - ranking listopad 2023 *

Ostatnia aktualizacja rankingu:

Ranking popularności producentów urządzeń

Zestawienie tabelaryczne producentów w TOP
PozycjaProducentIlość urządzeńUdział procentowy

*Uwaga: powyższe zestawienia tworzone są w oparciu o popularność produktów w porównywarce skapiec.pl (większa popularność, wyższa pozycja).

Najlepsze opinie ↑

0[0]
Adamus 1 rok temu
Mam obecnie Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Nabyłem go około 3 lata temu. Wiem, że jak na telefon to ma on już swoje lata, ale mnie nadal w nim wszystko działa, co prawda trochę zaczął się przycinać, ale zrobiłem mu przywracanie ustawień fabrycznych i dostał nowe życie - działa jak wtedy gdy go dopiero kupiłem. Gdyby jeszcze udało mi się w nim podmienić Androida na coś nowszego ... Co prawda w tamtym roku była aktualizacja, jednak zmienili tylko nakładkę na MIUI 12, a Android pozostał w wersji 8. Czy ktoś próbował coś działać w tym temacie?
Odpowiedz
0[0]
Demmi 1 rok temu
Pewnie się da zainstalować, ale nie żadnego z oficjalnego źródła. Tak na szybko szukałem to znalazłem kilka poradników, jednak weź pod uwagę, że taki upgrade nie zawsze wychodzi na dobre, bo nie wszystko może ci działać, a w najgorszym przypadku uszkodzisz telefon.
Odpowiedz

Dodaj opinię o rankingu


Wyślij
Anuluj
Informujemy, iż wprowadzone przez Ciebie dane osobowe w powyższym formularzu komentarza będą wykorzystywane tylko w celu publikacji Twojej wypowiedzi na niniejszej stronie. Więcej informacji w polityce prywatności.