Mamy prawie 500 poradników i rankingów oraz około 10 tyś. ocen produktów!

Logo strony Strefa Zakupowa
Rejestruj
Zmień czcionkę:

Telefony z Androidem 7.x - ranking listopad 2023 *

Ostatnia aktualizacja rankingu:

Ranking popularności producentów urządzeń

Zestawienie tabelaryczne producentów w TOP
PozycjaProducentIlość urządzeńUdział procentowy

*Uwaga: powyższe zestawienia tworzone są w oparciu o popularność produktów w porównywarce skapiec.pl (większa popularność, wyższa pozycja).

Najlepsze opinie ↑

0[0]
Czarek 9 miesięcy temu
Mam problem z moim Samsungiem - mam tam Androida 7 i od pewnego czasu niektóre aplikacje nie chcą mi na nim działać... . Z pewnością wynika to z tego, że część aplikacji nie jest już kompatybilnych z tą wersją, w związku z tym, chciałbym zaktualizować mój system do najnowszej wersji. Można to zrobić w jakiś prosty sposób? Proszę o linki do jakichś poradników, które poprowadzą mnie przez to krok po kroku, bo nie chcę niczego popsuć.
Odpowiedz
0[0]
Wally 7 miesięcy temu
Po pierwsze gdyby Samsung wypuścił oficjalną aktualizację, to już byś miał ją zainstalowaną z automatycznych aktualizacji, po drugie Android 7 nie jest jeszcze na tyle stary, aby aplikacje na nim nie działały, a po trzecie można próbować instalować custom ROM, ale z pewnością tak dużo wersji (do 13 jak mniemam) nie przeskoczysz. Jak masz problemy z aplikacjami to spróbuj po prostu przywrócić ustawienia fabryczne, bo prawdopodobnie Twoje problemy nie mają żadnego związku z wersją Androida.
Odpowiedz

Dodaj opinię o rankingu


Wyślij
Anuluj
Informujemy, iż wprowadzone przez Ciebie dane osobowe w powyższym formularzu komentarza będą wykorzystywane tylko w celu publikacji Twojej wypowiedzi na niniejszej stronie. Więcej informacji w polityce prywatności.