ochrona przeciwwypływowa gazu, Szybki start, Grill, Booster, Utrzymywanie potrawy w cieple, Showroom, Rozpoznawanie obecności i wielkości garnka, Bridge, Timer
*Uwaga: powyższe zestawienia tworzone są w oparciu o popularność produktów w porównywarkach cen (większa popularność, wyższa pozycja).
Porady przed zakupem (znacznie parametrów)
Rodzaj rusztu: wyróżniamy ruszta pojedyncze (każdy palnik ma swój ruszt), dwuczęściowe (jeden ruszt przypada na dwa palniki) oraz jednoczęściowe (wszystkie palniki znajdują się pod jednym rusztem).
Palniki: w płycie gazowo-elektrycznej mamy zwykle 2 pola gazowe oraz tyle samo pól elektrycznych. W sprzedaży znajdziemy także modele o innej kombinacji pól grzewczych, np. 4 elektryczne oraz 2 gazowe.
Kolor: w ofertach sklepów dominuje kolor czarny oraz srebrny.
Zapalniczka: obecnie standardem są zapalarki w pokrętłach.
Wielkość (WxSxG): wymiary płyty powinny być dostosowane do wymiarów piekarnika, a jeżeli go nie ma, to do wymiarów blatu.
Opinie o produktach
-1[1]
Barry
1 rok temu
Nie przesadzajcie z tymi kosztami. Piszecie o modelach z górnej półki. Tak samo wśród klasycznych płyt znajdą się takie których cena jest bardzo wysoka. Przecież macie modele, które również kosztują około 2 tyś. zł, więc powiedziałbym, że nie różnią się cenową zbyt od innych typów płyt.
Odpowiedz
-1[1]
Happy
2 lata temu
Niezłe hybrydy Zastanawiam się jaki jest cel stosowania na jednej płycie pól elektrycznych oraz gazowych. Przecież albo się decyduję na gaz, albo się decyduję na zasilanie prądem.
Odpowiedz
-1[1]
Mu
2 lata temu
Jedyna sensowna odpowiedź jaka przychodzi mi do głowy to taka, że jak są przerwy w dostawie prądu to mam gaz. Z kolei jak z jakichś przyczyn wyłączą mi gaz, to mam pola na prąd. Poza tym chyba też od strony ekonomicznej może to być uzasadnione, bo jeżeli gaz drożeje to gotuję na prądzie i odwrotnie. Z drugiej strony takie płyty (fachowo zwane kombinowanymi) są drogie, a niektóre modele wręcz horrendalnie drogie, bo jak widzę ceny dochodzą nawet do 10 tyś. zł. Dlatego podejrzewam, że raczej nabywcami nie są klienci indywidualni a szeroko pojęta gastronomia, chyba że są osoby, które mogą sobie pozwolić na taki wydatek.
Odpowiedz
-1[1]
Elfka
2 lata temu
Jeszcze bym dodała, że niektóre potrawy lepiej gotować na gazie, a inne na prądzie, chociaż tyle pieniędzy bym nie wydała.
Odpowiedz
Dodaj opinię do rankingu
Informujemy, iż wprowadzone przez Ciebie dane osobowe w powyższym formularzu komentarza będą wykorzystywane tylko w celu publikacji Twojej wypowiedzi na niniejszej stronie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Pokaż więcej...
Zgadzam się na zapisywanie Cookie (możesz również nacisnąć "Krzyżyk", aby wyrazić zgodę):
Opinie o produktach